DEKLARACJA UCZESTNICTWA W SZKOLENIU DOTYCZĄCYM „PROGRAMU WZMACNIANIA RODZINY”

W ramach uczestnictwa w projekcie szkoleniowym organizowanym przez Fundację Na Rzecz Zapobiegania Narkomanii MARATON pn.: „PROGRAM WZMACNIANIA RODZINY” deklaruję, że:

1. Wezmę udział w całym dwudniowym szkoleniu uprawniającym do prowadzenia zajęć w ramach Programu Wzmacniania Rodziny 10-14, zgodnie z uzgodnionym terminem jego realizacji.

2. Dokonam wpłaty w kwocie 250 zł najpóźniej na 14 dniu przed jego rozpoczęciem.

3. Brak wpłaty uniemożliwia wzięcie udziału w szkoleniu.

4. Rezygnacja ze szkolenia wymaga powiadomienia organizatora najpóźniej 14 dni przed jego rozpoczęciem, nie dotrzymanie tego terminu spowoduje brak możliwości zwrotu wniesionej wpłaty.

5. Brak możliwości wzięcia udziału w szkoleniu z powodu nagłych zdarzeń losowych, zdrowotnych wymaga przedstawienia stosownego dokumentu np. zaświadczenia lekarskiego; brak takiego zaświadczenia uniemożliwia zwrot wniesionej wpłaty.

POLE OZNACZONE GWIAZDKĄ JEST OBOWIĄZKOWE *

Akceptuję wszystkie wymienione powyżej warunki uczestnictwa w projekcie szkoleniowym i deklaruję pełne uczestnictwo w jego realizacji:

Prosimy zaakceptować

Nie podano imienia i nazwiska

Odśwież Captcha
Prosimy wpisać następujące znaki z lewej strony:

PWR 10-14 - Deklaracja uczestnictwa w szkoleniu