Fundacja MARATON

Fundacja Na Rzecz Zapobiegania Narkomanii ,,MARATON”

(22) 620-64-35 Skontaktuj się z Nami

LIST OTWARTY DO UCZESTNIKÓW „ZGRUPOWANIA SOCJOTERAPEUTYCZNEGO“ - KOMAŃCZA 2014.

  • PDF

Szanowni Przyjaciele !

Kolejny raz zgrupowanie odbyło się na terenie Komańczy w dniach od 30 czerwca do 20 lipca 2014 roku. Podobnie jak w roku ubiegłym, gościny użyczyli nam gospodarze Ośrodka Wypoczynkowego Pod Kominkiem“ w Komańczy, państwo Magdalena i Maksymilian LATACZ. Owszem, miejsce ze wszech stron w dalszym ciągu polecamy i rekomendujemy jako przyjazne z uwagi na atmosferę i życzliwość gospodarzy.

Tegoroczny przebieg merytoryczno – organizacyjny miał zdecydowanie charakter surwiwalowy, poprzez wzmożone działania terenowe ukierunkowane na poznanie własnych ograniczeń i sposobów ich przezwyciężenia. Intensywność zadań i działań pod kieunkiem doświadczonych Instruktorów WP, wsparcia psychologiczno- pedagogicznego w zakresie modelowania postaw prospołecznych zaowocowała Waszą postawą, zaangażowaniem i niewątpliwie umiejętnościami życiowymi, które są Waszą zdobyczą. Stworzyliście niezapomnianą grupę zintegrowanych osób, mimo, że pochodzicie z różnych środowisk, jesteście rozbieżni wiekowo, kulturowo i narodowościowo, jakoże uczestnikami również była młodzież z Ukrainy [ze statusem uchodzca] – pokazaliście swoją siłę charakteru. Dwadzieścia jeden dni i nocy zmagań z przyzwyczajeniami, nawykami i komformizmem – daje Wam prawo uważać się za osobę, która, ma wiedzę i doświadczyła trudów poprzez; dyscyplinę, wyrzeczenia i trening psychofizyczny.

To wielki zaszczyt dla nas organizatorów, móc uczestniczyć i być świadkiem Waszej zmiany zewszechstron pozytywnej w obrazie Waszego funkcjonowania w życiu codziennym. Wasza samoświadomość,o zmieniającym się wokół Was geopolitycznym położeniu i Waszych rówieśników z Ukrainy - była wyrazem w kontaktach interpersonalnych, dyscyplinie i zaangażowaniem na codzień w zajęciach i bytowaniu. Przezwyciężyliście trudy i niedogodności w sposób, który każe nam, zarówno organizatorom jak i kadrze wyrazić szczere podziękowanie.

Niewątpliwie, taka ocena całokształtu pobytu, zajęć i działań wynika także, z sumienności i zaangażowania kadry; Opiekunów / Wychowawców/ Wykładowców oraz profesjonalizmu i osobistego wkładu Instruktorów WP. Kolejny raz – ich udział w modelowaniu Waszych postaw życiowych i wkład jestznaczący i wymierny. Zatem w imieniu własnym i organizatora serdecznie dziękuję Kadrze, bezpośrednio zaangażowanej w tworzenie, przebieg i wymierne rezultaty całego przedsięwzięcia.

Jestem z Was dumny, gratulując postawy, życzę powodzenia i szczęścia w życiu osobistym. Niechaj wspomnienia przypominają Wam wspólnie spedzony z nami czas, który nie był i nie jest stracony.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Z poważaniem

Janusz Zimak

 

 

Polub nas

 


Przekaż Twój 1% na rzecz naszej organizacji

KRS00000 96357

W roku 2016 fundacja uzyskała dochód
z darowizn 1% w kwocie 2239,80
(dwa tysiące dwieście trzydzieści dziewięć zł i osiemdziesiąt groszy).
Cała pozyskana kwota została przeznaczona na zakup materiałów do realizacji zajęć podczas letniego zgrupowania socjoterapeutycznego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom za okazane nam wsparcie.

 

Fundacja MARATON,
Program SFP 10-14

Aktualne dane

FUNDACJA NA RZECZ ZAPOBIEGANIA NARKOMANII ,,MARATON’’

LIST OTWARTY

DO UCZESTNIKÓW...

zobacz więcej
list otwarty

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem